Сітки антимоскітні, москітні сітки, сітки москітні

Мабуть кожному з нас в приємні дні, а особливо ночі теплої пори року надокучало дзижчання муз та огидний писк комарів, які прилетіли на світло в приміщенні. Але ж так приємно влітку відчинити вікно в спальній, щоб забезпечити свіже і прохолодне повітря, яке сприяє хорошому сну.

Проте, на жаль, саме в цей період разом із свіжим та приємним повітрям ми впускаємо до себе додому настирливих комах. Результат цього відомий, – навряд чи Ваш сон буде приємним, адже швидше за все решту ночі ви використаєте на те, аби знайти комах та знищити їх. Крім цього Ви можете пошкодити предмети у Вашій кімнаті у випадку ударів по комахах.

Вирішити цю проблему нині просто. Достатньо встановити москітні сітки на вікна.

  

Сьогодні антимоскітні сітки – невід’ємна частина сучасного вікна.

Всі конструкції і профілі з яких ми виготовляємо москітні сітки – алюмінієві. Ми пропонуємо три види москітних сіток – рамочні москітні сітки, дверні москітні сітки, ролетні москітні сітки (рулонні москітні сітки).

Розумно підібраний колір полотна  та розмір вічка роблять сітку непроникною для комах, і в той же час практично невидимою як з середини, так і ззовні. Москітні сітки захищають від проникнення не тільки комарів, але й великих комах.

Якщо Ви встановите на свої вікна москітні сітки, то забезпечите прихід свіжого повітря і можете спокійно відпочивати в своєму помешканні.

Варто зауважити, що можна замовити сітки москітні не тільки на вікна, але також встановити москітні сітки на двері. Сьогодні існує кілька видів москітних сіток, з яких найрозповсюдженіший – москітні сітки рамочного типу.

Звертайтесь до нас і ми захистимо Вас від настирливих комах, запропонуємо якісні москітні сітки за помірну ціну!

Замовити москітні сітки у Львові або купити антимоскітні сітки без монтажу Ви можете по телефону чи у відділі продажу фірми Артіка.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!

Поки нема рейтингу.
Зачекайте будь ласка...