artika-office@ukr.net +38 (032) 242 44 44

Як правильно обрати захисні ролети?

Отож, Ви бажаєте замовити якісні ролети. Проте, не знаєте як правильно обрати саме те, що необхідно і не платити зайвого. З радістю проінформуємо Вас стосовно цього виду продукції. Призначення та функції ролет:
Захист від проникнення Забезпечення збереження майна, цілісності вікон та вітрин. Спеціальна пропозиція "Алютех" - протизламні системи.   Захист від сонця  Збереження комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор, меблів і коврового покриття від вигорання під дією сонячного проміння.   Захист від непогоди Ефективний захист вікон від дощу, снігу, граду, вітру, пилу. Відірвані гілки чи предмети, які підхопив сильний вітер, не пошкодять Ваші вікна.   Економія енергії Раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок додаткового збереження тепла взимку та прохолоди влітку.   Захист від посторонніх очей Надійна охорона Вашого приватного життя і можливість усамітнення у власному домі.   Захист від шуму Зниження рівня стороннього шуму для більш ефективної роботи і приємного відпочинку.
  Економія енергії       
  Вікно без ролети   Вікно з закритою ролетою
 
Ефективність використання ролет "Алютех" в холодний період року доведений в науково-дослідницькій лабораторії БелНИИС. Використання ролет "Алютех" значно збільшує самарний опір теплопередачі вікна - для України на 40-50%. Тепловтрати через вікна складають 22% загальних тепловтрат споруди, використання ролет "Алютех" зменшує загальні тепловтрати споруди на 4-6%. Сумарний річний ефект від використання ролет "Алютех" для України складає до 30кВТ*год. теплової енергії на 1м.кв. вікна. Типи захисних коробів "Алютех"
Система вбудованих коробів Якщо Ви плануєте будувати або реконструювати будинок, то це ідеальний варіант. Основна особливість даної системи - прихований монтаж коробу в фасад споруди в попередньо підготований пройм перед вікном або дверима. Основні види монтажу ролет з вбудованими коробами  
трій (автозамок) застосовується для автоматичного блокування ролетного полотна в кінцевому нижньому положенні.  Ригельний замок дозволяє замикати ролетне полотно в крайньому нижньому положенні: ригельний замок - на ключ як ззовні, так і всередині приміщення; рчний ригель - на засувку всередині приміщення. Ригель блокуючий  та профіль фіксуючий - дані варіанти передбачають автоматичне блокування ролет з електродвигуном. шення. Також Ви можете підібрати різні поєднання кольору полотна та обрамлення ролети. Лакофарбові покриття профілів "Алютех" володіють:
  • високою стійкістю до стирання та подряпин;
  • стійкістю до розтріскування та розшарування;
  • стійкістю до УФ-випромінювання - колір покриття зберігається при інтенсивному сонячному випромінюванні;
  • високою стійкістю до корозії, що особливо актуально при експлуатації ролет в прибережних зонах та в міському середовищі.
Ви можете ознайомитись з колірними рішеннями профілів "Алютех" у нашого офіційного партнера - компанії "Алютех", якщо скопіюєте дані посилання в поле Вашого браузера:

alutech-group.com/product/rolleti/roll/preimuschestva/color/

alutech-group.com/product/rolleti/roll/color/