artika-office@ukr.net +38 (032) 242 44 44

Наш власний досвід – ремонти неякісних ролет та висновки!

Захисні ролети та ролокасети - переваги та недоліки

Отже, якщо Вас справді цікавить те, яка різниця в якості захисних ролет на ринку - ми допоможемо Вам у цьому. Ми проведемо короткий, але важливий аналіз продукту аби показати Вам, що ціна захисних ролокасет певним чином обґрунтована.

1. Ролетний профіль. Провідні виробники (як наприклад "Алютех") для виробництва найпоширеніших профілів висотою розрізу 37-45 мм використовують алюмінієву стрічку товщиною 0,28-0,30 мм (з покриттям). Дослідження показало, що інші виробники (українські, турецькі) застосовують алюмінієву стрічку, товщина якої лише 0,25 мм. Використання при виробництві профілів тонкої стрічки знижує собівартість профілю, але разом з тим знижується і стійкість до вітрових навантажень ролетного полотна, що призводить до деформації та пошкодження полотна.
Низька якість стрічки означає, що ролетні профілі,
виготовлені з такої стрічки, будуть пошкоджува-
тися при вітрових навантаженнях (полотно буде
видувати з направляючих шин) або силовій дії
(при намотуванні полотна або натисканні рукою).
                                                                                   
Крім того, профілі окремих українських та турецьких виробників мають ряд значних та критичних недостаків: Нестабільність геометричних характеристик порофілів. Товщина профілів, про яку заявляють виробники часто відрізняється. Дослідження профілю одного турецького виробника показало, що його товщина не 8,8 мм (як було заявлено), а 8,2 мм. Також для інших українських та китайських виробників характерна подібна ситуація.   Чи впливають такі моменти на роботу ролокасет? - Так! По-перше, при недотриманні виробництва геометрії профілю полотно намотується нерівно (ромб або інше), що призводить до затирань полотна в коробі та виходу з ладу. По-друге, неякісне виконання замкових частин профілів приводить до роз'єднання ламелей (навіть при збиранні полотна). Отже такі ролети довго працювати не будуть. Низька якість пінного заповнення профілів - рихла піна та пустоти. Погане заповнення полотна піною при намотуванні і навантаженнях до даних частин приводить до деформації стрічки і порушенню геометрії профілю. Чи впливають такі моменти на роботу ролокасет? - Так! Порушуються параметри намотування полотна, що призведе до передчасної поломки ролети, а також погіршується зовнішній вигляд виробу.
Стабільна геометрія профілю
"Алютех"
Пінне заповнення профілів Алютех
рівномірне, без щілин та порожнин
   Розтріскування стрічки на згині профілів
певної української компанії.
Якість лакофарбового покриття. Профілі провідних виробників виготовляються з алюмінієвої стрічки з двошаровим поліуритановим покриттям та інтегрованими частинками поліаміду. Використання такої технології забезпечує довгострокове використання профілю та високу стійкість до стирання покриття.
rong>    Ми навели для Вас лише основні показники та фактори, на які слід звертати увагу, обираючи такий продукт, як - захисні ролети. Економія часто обходиться дуже дорого! Якщо Ви бажаєте економити, то економте на професійному підході, а не на якості виробів. Наш власний досвід - ремонти неякісних виробів та наслідки некваліфікованого монтажу.  Компанія "Артіка" періодично проводить ремонти ролет певних виробників і стикається з вищезгаданою ситуацією: "Економія часто обходиться дуже дорого". Ми не будемо наводити Вам усі випадки, тому що це не доцільно. Достатньо лише одного середньостатистичного, як приклад:
Пластичність стрічки дуже важлива для формування профілю, вона забезпечує стабільність геометричних розмірів. Низький рівень пластичності стрічки призводить до утворення тріщин і дефектів в стрічці. Використання неякісної алюмінієвої стрічки означає суттєве погіршення характеристик міцності профілів. /strong> У клієнта "X" виникла потреба замовити ролету  з двигуном на пульт в гараж. Він дізнався, що така ролета з якісних профілів та комплектуючих коштує 5400 грн. Проте клієнту "X" запропонували ролету в таких розмірах за 4800 гривень (зрозуміло з інших комплектуючих, що було доведено після того, як монтажна бригада прибула на об'єкт для ремонтних робіт).Отже клієнт вирішив зекономити, не переконавшись у якості комплектуючих та профілів. Він замовив ролету дешевшу на 600 грн. Клієнт "X" мав можливість користуватись ролетою орієнтовно 1,5-2 роки. Після цього періоду внаслідок неякісного виконання та неякісних комплектуючих ролетний профіль (ламелі) деформувались та почали заклинювати в направляючих. За дуже короткий період ролетне полотно заклинило і призвело до наступного: кріплення двигуна повністю виламане, двигун разом з валом впав та обрізав дріт живлення.Результат: Вартість ремонту для клієнта "X" обійшлась більше 2000 грн. Скільки він зекономив? -Економія клієнта "X": клієнт переплатив 1400 грн.Висновок: компанія "Артіка" не рекомендує економити на якості профілів, комплектуючих та виконанні монтажних робіт, тому що це обходиться Дорого.