artika-office@ukr.net +38 (032) 242 44 44

Ролорешітки

Ролорешітки та ролетні решітки

Ролетні решітки (ролорешітки або решітки) - рухомі системи, які забезпечують чудовий зовнішній вигляд вітрин та надійний захист майна і цінностей.

Вони є атрибутом сучасних торгових центрів, магазинів і гармонійно поєднуються з будь-якою архітектурою споруди та інтер'єром торгових приміщень. Завдяки ролетним решіткам Алютех вітрини працюють навіть вночі. Сертифікований захист від злому дозволяє успішно використовувати решітки для охорони офісів і банків, ресторанів і магазинів.
Ролетні решітки Алютех виготовляються з алюмінієвих екструдованих профілів - решітчатих з прямокутними вікнами. Основні переваги решіток:
  • Можливість монтажу ролетної решітки на пройми до 7 м і площею до 21 м² з використанням посилюючого профіля, який забезпечує підвищену міцність і додаткову стабільність решітки.
  • Збереження єдиного стилю на одному об'єкті з різними проємами завдяки використанню решіток серії AEG56 та серії AEG84.
  • Круглодобова демонстрація вітрин магазинів і торгових центрів. Навіть якщо магазин закритий, реклама товару продовжується. Ролорешітки дозволяють потенційним покупцям побачити новинки і повернутись до Вас за покупками.
  • Висока стійкість до корозії, стйкість до атмосферних осідань.

Ролетні решітки - ціна (Львів)

Звернувшись до компанії 'Артіка' Ви неодмінно економите за рахунок професійного підходу та ідеального співвідношення ролетних решіток -  'ціна-якість'! Компанія "Артіка" пропонує широкий асортимент профілів та комплектуючих для ролетних решіток "Алютех": решітчаті, посилюючі, фіксуючі та кінцеві профілі, направляючі шини, захисні короби і бокові кришки, рухомі каретки та ін. Ролетні решітки серії AEG56 ідеально підходять для невеликих та середніх по розмірах проймів. Макимальний розмір ролетної решітки: ширина - 3,0 м, площа - 7,5 кв.м; з посилюючим профілем: ширина - 4,5 м, площа - 13,5 кв.м. Ролетні решітки серії AEG84 рекомендується монтувати на великі пройми. Максимальний розмір ролетної решітки: ширина - 5,5 м, площа - 16,5 м.кв; з посилюючим профілем: ширина - 7,0 м, площа - 21 кв.м. Замовити рулонні решітки (ролетні решітки або решітки) у Львові або купити ролетні решітки без монтажу Ви можете у відділі продажу нашої компанії.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!