Ролорешітки та ролетні решітки

Ролетні решітки (ролорешітки або решітки) – рухомі системи, які забезпечують чудовий зовнішній вигляд вітрин та надійний захист майна і цінностей.

Вони є атрибутом сучасних торгових центрів, магазинів і гармонійно поєднуються з будь-якою архітектурою споруди та інтер’єром торгових приміщень. Завдяки ролетним решіткам Алютех вітрини працюють навіть вночі. Сертифікований захист від злому дозволяє успішно використовувати решітки для охорони офісів і банків, ресторанів і магазинів.

Ролетні решітки Алютех виготовляються з алюмінієвих екструдованих профілів – решітчатих з прямокутними вікнами.

Основні переваги решіток:

  • Можливість монтажу ролетної решітки на пройми до 7 м і площею до 21 м² з використанням посилюючого профіля, який забезпечує підвищену міцність і додаткову стабільність решітки.
  • Збереження єдиного стилю на одному об’єкті з різними проємами завдяки використанню решіток серії AEG56 та серії AEG84.
  • Круглодобова демонстрація вітрин магазинів і торгових центрів. Навіть якщо магазин закритий, реклама товару продовжується. Ролорешітки дозволяють потенційним покупцям побачити новинки і повернутись до Вас за покупками.
  • Висока стійкість до корозії, стйкість до атмосферних осідань.

Ролетні решітки – ціна (Львів)

Звернувшись до компанії ‘Артіка’ Ви неодмінно економите за рахунок професійного підходу та ідеального співвідношення ролетних решіток –  ‘ціна-якість’!

Компанія “Артіка” пропонує широкий асортимент профілів та комплектуючих для ролетних решіток “Алютех”: решітчаті, посилюючі, фіксуючі та кінцеві профілі, направляючі шини, захисні короби і бокові кришки, рухомі каретки та ін.

Ролетні решітки серії AEG56 ідеально підходять для невеликих та середніх по розмірах проймів. Макимальний розмір ролетної решітки: ширина – 3,0 м, площа – 7,5 кв.м; з посилюючим профілем: ширина – 4,5 м, площа – 13,5 кв.м.

Ролетні решітки серії AEG84 рекомендується монтувати на великі пройми. Максимальний розмір ролетної решітки: ширина – 5,5 м, площа – 16,5 м.кв; з посилюючим профілем: ширина – 7,0 м, площа – 21 кв.м.

Замовити рулонні решітки (ролетні решітки або решітки) у Львові або купити ролетні решітки без монтажу Ви можете у відділі продажу нашої компанії.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!