artika-office@ukr.net +38 (032) 242 44 44

Моторизовані карнизи для штор

Ми пропонуємо моторизовані карнизи для штор Somfy (Франція) та Forest (Голандія).

Сьогодні такі карнизи - це розповсюджений та зручний спосіб управління великими та досить важкими шторами. Варіанти управління дозволяють вибрати саме те, що Вам потрібно, - настінні перемикачі, дистанційні пульти, та підключення до "розумного дому". Отже, зверніть увагу на дві пропозиції карнизів, які Вас зацікавлять

Somfy Glydea

Карниз використовується один; 2 типи двигунів, та декілька варіантів управління - клавіша, пульт та "розумний будинок". Радіус згину в еркер від 30 см; Специфікація карнизу Glydea Функція Touch Motion - відкриття та закриття штори при простому натягненні тканини (функція доступна лише в двигуні Glydea 60 DCT) DCT - спосіб підключення - сухий контакт:
  • Glydea 35 DCT (штора до 35 кг)
  • Glydea 60 DCT (штора до 60 кг)
WT - спосіб підключення - перемикач змінного струму:
  • Glydea 35 WT (штора до 35 кг)
  • Glydea 60WT (штора до 60 кг)

Forest Shuttle

w.artika.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/08/fes_rail-300x245.jpg" alt="" width="300" height="245" /> карнизів Forest, яка дає рівномірні складки тканини. Стрічки є з коефіцієнтами збирання 80% та 100%.
Варіанти управління карнизом              Клавіша                            Пульт     

Типи двигунів Somfy Glydea

 Вбудована система аварійного управління забезпечує можливість переміщення штори вручну при виникненні проблем з електропостачанням.

Forest FMS

FES стрічки для карнизів Forest

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!