Рулонні штори в інтер’єрі

Оформлення вікон є одним із завершальних етапів облаштування квартири чи іншого приміщення. Саме на вікна гості звертають увагу, коли вперше заходять в кімнату. Вдале оформлення вікон є невід’ємною частиною домашнього затишку.

Рулонні штори (тканинні ролети) складаються із суцільної тканини, яка піднімається вгору та закручується в спеціальний рулон. Ці штори є дуже універсальними:

  • займають мало місця;
  • захищають кімнату від прямих сонячних променів;
  • м’яко розсіюють сонячне світло.

Тканинні ролети мають кілька різних механізмів закручування і кріплення:

  • відкрита система;
  • коробова система.

Рулонні штори відкритого типу складаються із полотна, яке скручується у валик та має внизу спеціальну планку для кращої фіксації штор. Закрита система відрізняється додатковими елементами – своєрідним футляром для рулона та бічними боковими планками, які відповідають за регулювання ролетів.

Рулонні штори від компанії “Артіка”

Компанія “Артіка” пропонує такі системи тканинних ролет (рулонних штор):

  1. Ельф19 Лайт 25, Стандарт 32, Стандарт 40;
  2. Мінікасета з плоскими направляючими;
  3. Мінікасета з П-подібними направляючими;
  4. Мансардна система та інші.

Для виробництва рулонних штор ми використовуємо комплектуючі польського виробника Besta. Ми гарантуємо якість та тривалу експлуатацію цього виду штор.

Ролетні штори від компанії “Артіка” чудово впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення, адже наші дизайнери запропонують вам різні дизайнерські варіанти штор: однотонні, з актуальнимим принтами, комбіновані тощо. Завдяки великій кількості кольорів і фактур ці штори досі залишаються одними з найпопулярніших серед наших клієнтів. Їх обирають для оформлення вікон у квартирах, готелях, громадських закладах чи офісних приміщеннях.

Замовити тканинні ролети у місті Львів від компанії “Артіка” можна за номером телефону або у відділі продажу. Вартість залежатиме від використаного матеріалу та складності дизайну.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!