Сьогодні жалюзі можна зустріти у різних приміщеннях: офісах, готелях, квартирах. Їх обирають за функціональність та легкість в користуванні. Конструкція жалюзі дозволяє легко провітрювати кімнату та захищати від прямих сонячних променів.

Є два основних види вертикальних жалюзів:

Ми пропонуємо два види ламелей для вертикальних жалюзі: 127 мм та 89 мм. Товщина ламелей важлива при виборі жалюзі: чим ширше вікно, тим більші ламелі слід використовувати для жалюзі.

Тканинні Стрінг
Тканинні Стрінг

Матеріали, з яких виготовляють жалюзі

Найпопулярнішими матеріалами для виготовлення жалюзі є текстиль, та пластик.

  • Тканинні жалюзі вдало поєднуються з шторами та тюлями, тож їх найкраще вибирати для дому. Вони легкі в експлуатації, а спеціальне протипилове покриття допомагає їм довше зберігати привабливий вигляд.
  • Вертикальні жалюзі з пластику вирізняються легкою вагою та різноманіттям кольорів. Важливо врахувати, що пластик псується від нагрівальних приладів, отже такі жалюзі не можна встановлювати над батареєю.

Вертикальні жалюзі мають кілька способів кріплення, які дозволяють встановлювати їх у різних приміщеннях:

  1. До стелі. Так вам вдасться повністю закрити віконний отвір, однак варто зважати на висоту стелі.
  2. До віконної рами. Таке кріплення також дозволить закрити вікно від сторонніх очей, та варто зважати, що жалюзі можуть заважати відкриванню самого вікна.
  3. До стіни. Цей спосіб потребує використання кронштейнів, з допомогою яких і закріплюються жалюзі.

Переважно вертикальні жалюзі мультифактурні – на основі пластику та різних тканин. Одна модель жалюзі може поєднувати в собі кілька різних тканин чи різних відтінків одного матеріалу. Пластик – податливий матеріал, тому з нього виготовляють фігурні жалюзі ,які освіжають інтер’єр та додають йому неповторності.

Особливості та переваги жалюзі Стрінг

Компанія “Артіка” пропонує великий вибір жалюзі Стрінг – це різновид тканинних вертикальних жалюзі. Ламелі в них виконані у вигляді бахроми – звідси ще одна назва “мотузкові жалюзі”.

Жалюзі Стрінг відрізняються від класичних тканинних жалюзі відсутністю спеціальних обтяжувачів і нижнього ланцюжка. Висота таких жалюзі обмежується стандартною висотою ламелі  – 3 метри, яку можна змінити, обрізавши шнурочки до потрібного розміру. Зазвичай ці жалюзі поєднують в собі декілька кольорів, тож можуть стати яскравим акцентом будь-якого інтер’єру. Завітавши до нас, ви зможете переглянути вибір кольорів для жалюзі Стрінг.

Якщо ви шукаєте якісні вертикальні жалюзі у Львові, звертайтесь за вказаним номером телефону або у відділ продажу компанії “Артіка”. Наші дизайнери запропонують вам різні варіанти кольорів та фактур для вертикальних жалюзі.

Ціна вертикальних жалюзі залежатиме від розмірів виробу та матеріалів. Саме цей чинник може суттєво знизити вартість або навпаки – підвищити. Ми використовуємо лише найякісніші матеріали, тому ви можете бути певні у якості та довговічності жалюзі від компанії “Артіка”.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!