Гаражні ролети – надійний захист для вашого приміщення та стильне доповнення. Ролокасети виготовляють переважно з надійного алюмінію, тож вони будуть надійно захищати гараж від злому та різних атмосферних впливів (дощу, вітру, палючих сонячних променів тощо).

Ролокасети є значно зручнішими за звичайні ворота, оскільки не потребують додаткового простору перед гаражем чи всередині нього. Конструкція містить в собі полотно ролет, направляючі, рулон та спеціальний короб, який захищає рулон із ролокасетами. Гаражні ролети будуть вдалим вибором для приміщень з невисокими стелями чи обмеженою площею.

Ролокасети гаражні від компанії “Артіка”

Для виготовлення гаражних ролокасет використовують спеціальний алюмінієвий профіль, який заповнюється поліуретаном. Усі ролокасети можуть бути обладнані системами ручного та автоматичного управління. Для ручного управління достатньо спеціального шнура чи ручки, яка допомагатиме піднімати ролети вгору. Ще одним варіантом механічного управління є вбудований пружинний механізм, який дозволяє регулювати положення ролет без будь-яких зусиль. Автоматична система управління є найбільш зручним: вмонтоване радіокерування значно полегшує відкривання ролокасет. Автоматизовані ролети можна оснастити додатковим таймером та датчиками керування. Перевагами захисних ролет є їхня зручність в експлуатації, стійкість при будь-якій погоді, захист приміщення від зайвого нагрівання та проникнення всередину гаражу.

Якщо ви шукаєте якісні та надійні гаражні ролети для свого приміщення, звертайтеся в компанію “Артіка”. Наші працівники проконсультують вас та допоможуть підібрати вдалу модель. Вартість залежатиме від розміру ролокасет та системи управління – дізнатися ціну можна за вказаним номером телефону або у відділі продажу компанії “Артіка”.