Маркізи, терасні маркізи, балконні маркізи, ковшові маркізи, Перготенда, Малага

Маркізи (сонцезахисні навіси або тенти) встановлювалися ще сотні років назад в середньовічних містах Німеччини, Італії та Франції.  

Маркіза тих часів – це килим, який натягувався на дерев’яній палиці. У німців до сьогодні існує старовинна приказка: ‘Будинок без маркіз – те ж саме, що й людина без одягу’.

Пройшли століття, але маркізи не заблукали в глибинах історії, а навпаки завоювали сучасні вулиці великих і навіть провінційних міст, а також впевнено увірвалися в котеджні селища, заміські будинки та дачі.

 

В наші дні, – маркізи – це стильно та модно. Вони не лише захищають від пекучих сонячних променів або дощів. Такі вироби прикрашають приватні котеджі, балкони і вікна, додаючи неповторний стиль екстер’єру. В даний час маркізи навіть служать як носій рекламної інформації:

  • багато підприємців наносять рекламні тексти або атрибутику на терасні маркізи, балконні маркізи або ковшові маркізи (бувають різних форм), особливо якщо вони встановлені в привабливому місці.

Крім того, маркізи стали дуже часто встановлювати на фасадах заміських будинків або дач, аби не турбуватися про пекучі сонячні промені. Маркізи можна сміливо встановлювати на фасадах офісних приміщень.

Маркізи – ціна Львів

Нині є певний вибір таких сонцезахисних систем. Основне рішення, яке стоїть перед Вами – що обрати. Коли Ви попадаєте у великі будівельні чи інші супермаркети, де продаються готові маркізи, перше що може сподобатись – це ціна. Якщо у Вас немає вимог до якості та довговічності таких систем, то у цьому випадку ціна буде вирішальним фактором. Проте, якщо Ви бажаєте аби конструкція маркізи була виготовлена з відповідних та якісних матеріалів, а тканина не вигоріла за один чи два роки, то мабуть Вам такий варіант не підійде. Що ж тоді обрати? –

Отже Ви вирішили, що хочете замовити чи купити фірмові маркізи відповідного рівня. В такому випадку Вам потрібно знати:

  • усі види конструкцій маркіз, які пропонує фірма Артіка виготовляються з відповідних алюмінієвих профілів, які витримують вітрові навантаження (в певних межах для кожної конструкції); також ці конструкції є довговічними завдяки матеріалу – алюмінію. Усі вузли та з’єднання виготовлені з якісного пластику або з алюмінієвих конструктивних елементів.
  • тканина, яка використовується в таких системах є щільною, міцною та якісною, вона має досить тривалий період вигорання на сонці; здебільшого в усіх варіантах конструкцій маркіз застосовується тканина виробництва Sattler (Австрія).

 

Якщо Ви бажаєте замовити маркізи або купити маркізи без монтажу, ми допоможемо Вам правильно підібрати тип виробу та конструкцію.

Важливо, щоб пізніше маркізи не лише додавали усій будівлі презентабельності і респектабельності, але й несли на собі практичне навантаження: маркізи захищають монітори комп’ютерів і відеосистем спостереження від сонячних відблисків. Ці сонцезахисні конструкції оберігають рослини в період дуже активного сонця в літню пору року.

Маркізи можуть керуватися вручну, а також з допомогою дистанційного управління. Також маркізу можна обладнати сонце-вітровою автоматикою, яка використовуючи спеціальний пристрій самостійно відкривається під дією сильного сонця та закривається при сильному вітрі.

Переглянути онлайн каталог тканин для типів систем: 200, 210, 400, 410, 600, 710, 720, 580, 680, 890, W5, W6, W7, W8, D2 та Перготенда

Переглянути онлайн каталог тканин для типів систем: Reviera, Rodi, Climavelum, Droppy Plus, Italia, Droppy, Korob, Venezia, Sandra, Latin, Malaga

Замовити маркізи у Львові Ви можете у відділі продажу компанії Артіка. Також Ви можете купити маркізи без монтажу

Терасні маркізи

Маркізи 3

Пергола та Перготенда

Маркізи 4

Пальміра

Маркізи 5

Балконні маркізи

Маркізи

Вертикальні маркізи

Маркізи 6

Ковшові маркізи

Маркізи 8

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!