Кожному знайома наступна ситуація: сонце нещадно світить, і єдине бажання – сховатися від нього в тіні. Але несподівано небо затягують хмари, починає падати дощ і ваші сусіди квапляться прибрати все з тераси. Ви ж в цей час продовжуєте спокійно сидіти на терасі і насолоджуватись Вашою маркізою, яка закриє Вас від сонця та дощу.

Маркіза Малага є розсувним тканинним навісом з додатковими точками опори в нижній частині конструкції.

Це рішення дозволяє досягати ще більшої стійкості і створювати виліт від стіни до 6 метрів. По стіні фасаду дану конструкцію можна стикувати практично на необмежену відстань. Тканина в Малазірухається по направляючих.

Переваги маркізи Малага (Пергола):

  • можливість опускання тканини до самого низу;
  • Малага вважається найбільш стійкою конструкцією після Перготенди до вітрових навантажень.
  Маркіза Перготенда використовується для накриття великих і дуже великих терас та літніх майданчиків. Тканина у такій системі згортається секційно складками (як на фото). Така конструкція виглядає доволі презентабельно та вишукано; вона також має певні модифікації та варіанти управління.

Маркіза Перготенда – ціна

Перготенда є найстійкішою системою до сильних поривів вітру і дощу (з відомих в Європі). Вартість такої конструкції суттєво перевищує вартість Малаги, однак є чимало відповідних факторів над якими можна подумати, якщо Ви хочете придбати вишукану систему.

Отримати консультацію, поради, та замовити такі маркізи у Львові Ви можете по телефону або у відділі продажу компанії Артіка.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!