Рафштори застосовуються ззовні будівель з наміром затінення вікон, фасадів та інших великих вітрин.

Практичні переваги та комфорт

На відміну інтер’єрних рішень, переваги рафштор в тому, що сонячне світло та тепло не потрапляє в приміщення, що забезпечує вирішення ряду питань:

1) зникає потреба встановлення кондиціонерів оскільки тепло не проникає через віконне скло та не нагріває повітря в приміщенні, що в свою чергу дуже суттєво знижує витрати електроенергії (один офісний кондиціонер споживає близько 330-660 КВт електроенергії за місяць при роботі 10 годин в день та 22 дні в місяць). Якщо Ви рахуєте свої гроші, то безсумнівно усвідомлюєте за який час Ви повернете кошти вкладені в жалюзі.

2) рафштори ідеально вирішують питання затінення та затемнення (при потребі) приміщення; Ви можете змінювати та направляти світловий потік так, як Вам до вподоби.

3) крім усього вищезгаданого, зовнішній вигляд фасадних жалюзі додасть Вам задоволення від покупки.

рафштори рафштори

Довговічність

Жалюзі складаються з плоских рухомих ламелей, виготовлених з алюмінієвої стрічки товщиною 0,4-0,5 мм, покриті спеціальною фарбою, що гарантує стійкість до атмосферних і механічних впливів при експлуатації стрічки.

Міцна конструкція і обробка рейки, захисний короб та система кріплення забезпечують стабільність та довговічність. Всі компоненти, які використовуються в системі виробництва, характеризуються високою міцністю та стійкістю до зовнішніх факторів.

Компанія Артіка допоможе Вам в тому аби обрати якісні Рафштори за умовою ціна-якість!

Замовити рафштори у Львові або купити рафштори без монтажу Ви можете у відділі продажу компанії Артіка

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!