Види москітних сіток на вікна

Москітна сітка на вікна – один із тих аксесуарів, які не лише доповнюють оформлення вікон, а й захищають їх. Москітні сітки допомагають боротися із комахами, листям і пухом дерев, які часто потрапляють в наше помешкання.

Сьогодні москітні сітки не обмежуються однією моделлю – існує три найпопулярніших типи сіток на вікна:

  • Внутрішньорамкова москітна сітка. Відповідно до назви, таку москітну сітку встановлюють всередину віконної рами – це дозволяє їй повторювати за формою віконний отвір і надійно захищати його від комах. В її комплектації – надійний алюмінієвий профіль та сітка з фібергласу, яка є досить міцною та непомітною. Цю сітку можна встановити лише на  пластикові вікна.
  • Рулонна москітна сітка. Цей тип більш універсальний, адже рулонну сітку можна прикріпити до будь-яких вікон. Її не потрібно знімати в холодні пори року – достатньо підняти її вгору і помістити в спеціальний короб.
  • Москітна сітка плісе. Сітка плісе вирізняється стильним дизайном – її можна використовувати водночас як стильний декор. Особливість цієї сітки в її розсувній конструкції, яка дозволяє будь-коли відчиняти та зачиняти вікна без перешкод. Москітну сітку плісе найкраще встановлювати на панорамних та мансардних вікнах, оскільки вона щільно фіксується до віконної рами.

Переваги москітних сіток на вікна від компанії “Артіка” у їх якості та функціональності. Ви зможете відчиняти вікна будь-коли і не перейматися через набридливих комах. Ми пропонуємо найбільш інноваційні типи москітних сіток, аби ви могли обрати модель для своїх вікон. Кріплення москітних сіток може бути двох видів – відразу до віконної рами або за допомогою спеціальних кронштейнів.

Як вибрати москітну сітку та доглядати за нею?

Вибір сітки залежатиме, перш за все, від розміру вікна – для цього слід виміряти внутрішній розмір віконного отвору. Важливу роль відіграє матеріал і конструкція вікон – не всі сітки мають однаковий спосіб фіксації. Наші майстри допоможуть вам з усіма замірами та монтажем конкретної москітної сітки.

Догляд за віконними москітними сітками не потребує особливих зусиль – практично кожну модель сіток можна легко зняти з вікна для очищення. Кілька разів на рік її потрібно знімати та промивати водою з очищуючим засобом (можна звичайною мильною водою). Також рекомендуємо знімати сітки з вікон на холодний період і зберігати в сухому приміщенні.

Якщо ви шукаєте москітні сітки на вікна у місті Львів, звертайтесь за вказаним номером телефону або завітайте у відділ продажу компанії “Артіка”. Ми допоможемо обрати найкращу модель сіток та проконсультуємо стосовно догляду за нею. Вартість моделі залежатиме від розміру, способу фіксації та використаного матеріалу.