Ролокасети зовнішні та захисні ролети

    

За статистикою, приблизно 4% замовників звертаються до компаній-виробників захисних ролет вже після спроб проникнення в їх приміщення. Близько 60% ремонтів захисних ролет вимагає додаткових витрат через те недоліки монтажу. Компанія “Артіка” пропонує якісні та надійні ролокасети у місті Львів. Встановивши захисні ролети, ви будете певні у власній безпеці та зможете відкинути хвилювання під час тривалої відпустки.

Переваг у захисних ролокасет чимало:

  • Захист від проникнення. Забезпечення збереження майна, цілісності вікон та вітрин. Спеціальна пропозиція “Алютех” – протизламні системи.
  • Захист від сонця. Збереження комфортної прохолоди в спекотні дні; захист штор, меблів і килимового покриття від вигорання під дією сонячного проміння.
  • Захист від негоди. Ефективний захист вікон від дощу, снігу, граду, вітру, пилу. Відрізані гілки чи предмети, які підхопив сильний вітер, не пошкодять Ваші вікна.
  • Економія енергії. Раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок додаткового збереження тепла взимку та прохолоди влітку.
  • Захист від сторонніх очей. Надійна охорона Вашого приватного життя і можливість усамітнення у власному домі.
  • Захист від шуму. Зниження рівня стороннього шуму для більш ефективної роботи і приємного відпочинку.

Захисні ролети можуть бути різного розміру, кольору та типу. Зверніться до консультантів компанії “Артіка” – вони допоможуть обрати найкращі ролети для вашого приміщення.

Захисні ролокасети від компанії “Артіка”

Сьогодні ролокасети не обмежуються лише одним класичним зразком – компанія “Артіка пропонує виготовлення ролет з 3 способами керування:

  • Механічний пружинний. Для відкриття ролети достатньо підняти її на третину і далі вона підніметься за допомогою спеціальної пружини. Замок для закривання розташований посередині нижньої планки ролокасети.
  • Механічний на стрічці. Відкривання та закривання ролети здійснюється завдяки натягуванню стрічки.
  • Механічний на шнурі. Найчастіше такий спосіб застосовується для внутрішнього керування ролокасетами. Шнур намотується на спеціальну касету, завдяки чому регулює положення ролети. Для більшої зручності він може бути облаштований додатковою ручкою. Перевага цього способу в більшій надійності, адже захисний футляр для касети запобігає відкриванню ролет ззовні.

Окрім механічних способів, часто використовують і автоматичний. Відкривання і закривання здійснюється за допомогою пульта керування чи кнопок на самій конструкції. Такий спосіб беззаперечно є найзручнішим, адже не потребує ніяких зусиль.

Ми пропонуємо лише найякісніші зразки захисних ролет, враховуючи особливості вікон. Замовити або купити ролокасети у Львові можна у відділі продажу компанії “Артіка” або за вказаним номером телефону.

Більше ви можете прочитати у статтях:

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!