Ми – команда компаніі Артіка! Стильні і практичні сонцезахисні вироби – наша стихія. Ми знаємо про них  все!

Ми любимо творчих людей і тому активно співпрацюємо з дизайнерами інтер’єрів, архітекторами і будівельниками, постійно розвиваємось і запрошуємо до співпраці!

Ми не просто пропонуємо Вам співпрацю, ми хочемо стати з Вами однією командою для створення неповторних речей, які допоможуть втілити Ваші прекрасні проекти в життя, ну і для того щоб ми разом … отримали прибуток!  Завдяки всім кращим сторонам нашої команди і індивідуальному підходу до людини, з якою ми працюємо, ми можемо створювати кращі проекти в своїй сфері!

Ми запрошуємо Вас до співпраці – дизайн-студії, дизайнерів інтер’єрів і архітекторів, будівельників, готових брати активну участь і грамотно реалізовувати свої проекти. Ми даємо ексклюзивні знижки, тому що ми поважаємо і з великим теплом приймаємо енергійних, талановитих творчих людей, щоб втілювати їх проекти спільними зусиллями, тому що вважаємо, в команді ми зможемо досягнути більшого, ніж поодинці,і наша плідна співпраця розширює можливості обох сторін!

У чому полягає наша пропозиція?

Якщо ви – дизайнер інтер’єру, декоратор або архітектор, будівельник , – то компанія Артіка пропонує вам програму співпраці, завдяки якій ваша робота стане більш зручною і плідною.

Ми пропонуємо:

  1. Якщо вам необхідно швидко вирішити питання сонцезахисту, текстильного декорування інтер’єрів або захисту від доступу – в нашому шоу-румі завжди широкий асортимент відповідних виробів, який дозволить вирішити проблему індивідуального дизайну і легко знайти потрібне рішення навіть для самих складних або нестандартних завдань.
  2. Привабливу гнучку систему знижок і бонусів для вас і ваших клієнтів, а також унікальні пропозиції на новинки наших товарів.
  3. Професійну допомогу наших фахівців у виборі виробів.
  4. Найсвіжіші новини компанії, інформацію про надходження всіх нових колекцій на наш склад.
  5. Оперативне надання інформації по Ваших запитах. Ви завжди зможете отримати консультацію по асортименту, наявності колекцій виробів та тканин, зарезервувати необхідний вам товар і оформити замовлення.
  6. Забезпечення рекламною продукцією і каталогами як в друкованому, так і в електронному вигляді.
  7. Регулярні і надійні поставки до дверей клієнта в усі регіони України.
  8. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

 

Насправді, ви просто продовжуєте робити свою роботу, але виконувати її стає простіше і при цьому ще отримуєте додатковий прибуток. З нас – якісна і вигідна пропозиція, з Вас – те, що ви робили завжди. Підсумок – взаємовигідні теплі відносини, привабливі знижки і багато іншого.

Діліться своїми досягненнями – ми з задоволенням розмістимо на нашому сайті ілюстрації ваших проектів, виконані з використанням наших товарів, із зазначенням ваших телефонів або посиланням на ваш сайт.

Цікаво? ..

Зв’яжіться з нами – просто зателефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» або напишіть нам на електронну пошту – і ми зробимо вам таку пропозицію, від якої буде важко відмовитися.

Переконайтеся в цьому самі!