Фірма Артіка пропонує аксесуари для вікон Velux (Велюкс) та Fakro (Факро).

Ми працюємо офіційно з компанією Велюкс (Velux) та Факро (Fakro), тому пропонуємо повний та вичерпний спектр продукції даних виробників по аксесуарах для мансардних вікон. В каталогах продукції кожного з виробників Ви зможете знайти саме той товар, який Вас цікавить, а також ознайомитись з можливими варіантами встановлення сонцезахисних та захисних систем на Ваші мансардні вікна.

Більшість номенклатурних позицій фірми Велюкс є на складі в нашій країні, саме тому Вам не доведеться чекати замовлення надто довго (до 1 тижня). Звісно що нерозповсюджені та непопулярні розміри продукції все таки доставляються з головних складів Чехії, Франції та Данії, тому на цю продукцію доведеться чекати орієнтовно 1 місяць.

Стосовно продукції Факро замовлення доставляються із закордону, тому на усю гаму виробів доведеться чекати орієнтовно 1 місяць.

Отож, якщо у Вас виникла потреба у сонцезахисних та інших системах для мансардних вікон датської фірми Velux (Велюкс) чи польської фірми Fakro (Факро), звертайтесь до нас і ми обов’язково проконсультуємо Вас та допоможемо обрати саме той товар, який дійсно Вам необхідний та зможе радувати Вас на протязі довгого часу.

Аксесуари Fakro та Velux 3
Аксесуари Fakro та Velux

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!