Аксесуари Fakro (Факро) та Velux (Велюкс)

   Фірма Артіка пропонує аксесуари для вікон Velux (Велюкс) та Fakro (Факро).

   

Ми працюємо офіційно з компанією Велюкс (Velux) та Факро (Fakro), тому пропонуємо повний та вичерпний спектр продукції даних виробників по аксесуарах для мансардних вікон. В каталогах продукції кожного з виробників Ви зможете знайти саме той товар, який Вас цікавить, а також ознайомитись з можливими варіантами встановлення сонцезахисних та захисних систем на Ваші мансардні вікна.

Більшість номенклатурних позицій фірми Велюкс є на складі в нашій країні, саме тому Вам не доведеться чекати замовлення надто довго (до 1 тижня). Звісно що нерозповсюджені та непопулярні розміри продукції все таки доставляються з головних складів Чехії, Франції та Данії, тому на цю продукцію доведеться чекати орієнтовно 1 місяць.

Стосовно продукції Факро замовлення доставляються із закордону, тому на усю гаму виробів доведеться чекати орієнтовно 1 місяць.

Отож, якщо у Вас виникла потреба у сонцезахисних та інших системах для мансардних вікон датської фірми Velux (Велюкс) чи польської фірми Fakro (Факро), звертайтесь до нас і ми обов’язково проконсультуємо Вас та допоможемо обрати саме той товар, який дійсно Вам необхідний та зможе радувати Вас на протязі довгого часу.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!

Поки нема рейтингу.
Зачекайте будь ласка...