Fakro (Факро)

 Жалюзі AJP дозволяють шляхом зміни кута нахилу планок регулювати кількістю світла, яке потрапляє до приміщення.
Запобігають надмірному нагріванню приміщення, окрім того, це декоративний елемент, який створює затишок в інтер’єрі. Виготовляється з алюмінієвих кольорових планок.
 Стандартна штора ARS – це тканина, згорнута в рулон, обладнаний пружиною. Рулон маскує  естетична алюмінієва планка. Три пари гачків на рамі дають можливість залишати штору в різних позиціях.
Штора ARS обмежує кількість світла, додає приміщенню естетичності та індивідуальності, а широкий асортимент тканин (однотонних, з орнаментом, затемнюючих) дозволяє підібрати її до будь-якого інтерєру.
 Штора ARF є дуже хорошим захистом від сонячного світла, забезпечуючи затемнення приміщення. Завдяки її використанню навісь у сонячний день піддашшя можна затемнити, якщо його мешканці потребують відпочинку.
Штора ARF виготовлена з елегантної декоративної тканини. Бокові направляючі дозволяють зафіксувати штору у довільній позиції, а також дозволяють краще затінити приміщення.
 Складчаста штора APS – це вишуканий декоративний сонцезахисний елемент. У приміщенні отримаємо м’якість світла і гармонію кольорів співзвучних з вирішенням інтер’єру. Завдяки плісируванню тканина зберігає жорсткість. Білі бокові алюмінієві направляючі приховують краї тканини і дозволяють зафіксувати штору у довільній позиції.
Протимоскітна сітка AMS – це єдиний аксесуар, який кріпиться до відкосів, а не до вікна. Виготовлена із скловолокна, обладнана алюмінієвими направляючими, які встановлюються на краї відкосів прорізу вікна у приміщенні.
Дозволяє привідкрити вікно, одночасно захищаючи приміщення від комарів та інших комах.Може використовуватися з будь-яким видом дахового вікна.
 Маркіза рекомендована фірмою ФАКРО як оптимальний захист від нагрівання приміщення. Вона відбиває тепло ззовні і тому в спекотні дні дуже добре захищає приміщення від надмірного нагрівання. Створює візуальний комфорт для наших очей при роботі за комп’ютером. Забезпечує постійний захист від шкідливого впливу UV – променів на меблі, які можуть втратити свій натуральний колір і одночасно не зменшує видимості через вікно.
Виготовлена з міцного, стійкого до атмосферних факторів скловолокна. Маркіза, яка розміщена над вікном, не зменшує поверхні засклення вікна і дозволяє застосовувати ширше полотно, яке краще затінює приміщення навіть при відкритому вікні.
Маркіза обслуговується зсередини приміщення вручну або за допомогою стержня, який входить до комплекту.
 Зовнішня ролокасета дозволяє створити абсолютний комфорт на піддашші. Вона підтримує відповідну температуру в приміщенні незважаючи на пору року, захищає від шуму ззовні і створює відчуття приватності.
Ролокасета виготовляється з алюмінієвих профілів, покритих поліестером двох кольорів. Алюмінієва планка ролокасети із внутрішньої сторони підклеєна тканиною, яка обмежує попадання сонячних променів.
Ролокасета ARZ – H обслуговується вручну за допомогою корби, яка входить до комплекту, ролокасети ARZ- E, ARK –E – за допомогою вбудованого електроприводу. Електричні ролокасети ARZ- E, ARK –E обслуговуються за допомогою пульта або настінного переключателя.
Ролокасета ARZ Solar може бути замонтована в місці, де немає можливості підключити її до напруги 230 В. Живлення поступає від сонячної батареї, вмонтованої в обшивку ролокасети.
Для обслуговування вікон, замонтованих поза безпосередньою досяжністю користувача, фірма FAKRO пропонує функціональні стержні для відкривання. Вони дають можливість легко відчинити високо замонтоване вікно, а також управляти внутрішніми жалюзями і шторами і зовнішньою маркізою.

Стержень телескопічний ZST

Універсальний телескопічний стержень ZST дозволяє легко відкривати і закривати високо розміщене вікно. Також використовується для управління шторами ARS, ARF і жалюзі AJP, які монтовані у місцях тяжко доступних для користувача. Довжина стержня становить 119 см і може бути збільшена до 134, 162, 190 і 218 см. За допомогою ZSP можна додатково продовжити стержень до довжини 246, 274, 302 і 330 см.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!