Класична конструкція ролет “День-Ніч”

Штори “День-Ніч” – це різновид ролет відкритого та закритого типу, який підходить як для дому, так і для різних закладів. Особливість цих ролет у тому, що вони мультифактурні – конструкція складається із прозорих та затемнених складок тканини, які розташовані послідовно згори донизу. Так вони створюють ефект присутності штор та жалюзі водночас. Ці ролети з’явилися не так давно, однак їх вже зараз можна назвати одними з найпопулярніших серед наших клієнтів.

Матеріал для цих штор можна обрати найрізноманітніший:

  • Бавовна;
  • Льон;
  • Атлас;
  • Бамбук;
  • Синтетичні.

Спеціальні укріплювачі забезпечуватимуть стійке положення штор, тож фактура не повинна бути надто щільною. Традиційно їх виконують в одній колірній гамі (усі відтінки одного кольору від  найсвітлішого до найбільш насиченого), але ми завжди допоможемо підібрати кольори до конкретного стилю інтер’єру, аби штори стали яскравим акцентом.

Регулювати рівень освітлення цими шторами дуже легко – спеціальний ланцюжок рухається по колу та змінює розташування смуг (затемнених і прозорих), завдяки чому змінюється кількість світла. Якщо всі темні смуги співпадають, в кімнаті буде максимальне освітлення – режим “День”. Для того, аби отримати режим “Ніч”, потрібно накласти фактури так, аби темні смуги співпадали з прозорими. Механізм штор “День-Ніч” дозволяє піднімати чи опускати їх на будь-яку висоту і закріплювати в потрібному положенні.

Види систем “День-Ніч”

Ролета “День-Ніч” (інша її назва – “Делайт”) має декілька видів систем:

Відкритого типу Коробового типу
Відкритого типу Коробового типу

! Максимальна можлива висота ролетів “День-Ніч” – 3 метри.

Система відкритого типу складається із смуг тканини, металевого валика, на який закручується тканина, і додаткового фіксуючого валу внизу. Нижній вал дозволяє надійно зафіксувати положення штор – завдяки йому тканина повністю прилягатиме до вікна. Система в коробі відрізняється використанням короба, в який закручується тканина при зміні положення штор. Для фіксації штор використовується не нижній вал, а спеціальні направляючі елементи по боках.

Кожна із систем має свої переваги – класичний рулон займає менше місця, ніж короб. Водночас бокові фіксуючі елементи дозволяють легше регулювати положення штор і закріплювати його. Обидві системи можуть регулювати механічно та автоматично – за допомогою пульта дистанційного керування.

Переваги ролет “День-Ніч” від компанії “Артіка”

Ці ролети легко підібрати до будь-якого стилю інтер’єру, адже тканина може бути однотонною і з візерунками, зі смугами одного кольору чи різних.

Компанія “Артіка “ пропонує великий вибір фактур та ланцюжків для декорування вікон у вашому приміщенні. Ролети стануть не лише зручним захистом від сонячних променів, а й стильним доповненням інтер’єру квартири, офісу чи ресторану.

Перевагою жалюзі “День-Ніч” є спосіб кріплення – ви можете закріпити ролети на стіну, закриваючи повністю все вікно від сторонніх поглядів, або ж вибрати зручне положення вздовж віконної рами. Ці ролети можуть бути як самостійним оформленням вікон, так і доповнювати композицію з іншим текстилем: шторами чи тюлями.

Якщо ви шукаєте стильні штори “День-Ніч” у Львові, звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або у відділ продажу компанії “Артіка”. Ми допоможемо вам підібрати найкращу модель ролет для вашого приміщення.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!