Ми пропонуємо моторизовані карнизи для штор Somfy (Франція) та Forest (Голандія).

Сьогодні такі карнизи – це розповсюджений та зручний спосіб управління великими та досить важкими шторами. Варіанти управління дозволяють вибрати саме те, що Вам потрібно, – настінні перемикачі, дистанційні пульти, та підключення до “розумного дому”.

Отже, зверніть увагу на дві пропозиції карнизів, які Вас зацікавлять

Somfy Glydea

Карниз використовується один; 2 типи двигунів, та декілька варіантів управління – клавіша, пульт та “розумний будинок”.

Радіус згину в еркер від 30 см;

Варіанти управління карнизом
Специфікація карнизу Glydea               Клавіша                            Пульт
    
Функція Touch Motion – відкриття та закриття штори при простому натягненні тканини (функція доступна лише в двигуні Glydea 60 DCT)

Типи двигунів Somfy Glydea

DCT – спосіб підключення – сухий контакт:
  • Glydea 35 DCT (штора до 35 кг)
  • Glydea 60 DCT (штора до 60 кг)

WT – спосіб підключення – перемикач змінного струму:

  • Glydea 35 WT (штора до 35 кг)
  • Glydea 60WT (штора до 60 кг)

Forest Shuttle

   Покупець сам вибирає спосіб управління двигуном: за допомогою кнопки, розташованої на стіні, або з дистанційного пульта. Причому можливо, – як підключення однієї штори до кількох пультів, так і навпаки – декількох штор до одного пульта. Існують пульти , що дозволяють керувати необмеженим числом карнизів одночасно або незалежно одинвід одного. Зона прямої дії пульта дистанційного управління – 30 м. Він працює на радіочастоті 433 Гц , що дозволяє «Не цілитися » у карниз і сховати приймач сигналу за штору. Керувати карнизом можна навіть сидячи до нього спиною. Цей двигун може успішно поєднуватися з системою « Розумний будинок».

Карниз можна гнути в еркер. Мінімальний радіус згину – 18 см.

   Двигун можна включити легко потянувши рукою за штору. Функція “Touch control” дозволяє відкривати і закривати штору, легко потянувши за її край.

 Вбудована система аварійного управління забезпечує можливість переміщення штори вручну при виникненні проблем з електропостачанням.

Forest FMS

   Карниз використовується той же, що і у Forest Shuttle. В двигуні FMS також є вбудоване аварійне управління при виникненні проблем з електропостачанням. Може керуватись настінним перемикачем, пультом дистанційного управління або підключатись до системи “Розумний будинок”.

Карниз також можна гнути в еркер. Мінімальний радіус згину – 18 см.

В цьому двигуні відсутня функція “Touch control”

FES стрічки для карнизів Forest

   Також пропонуємо FES стрічку (драпіровочну стрічку) для карнизів Forest, яка дає рівномірні складки тканини. Стрічки є з коефіцієнтами збирання 80% та 100%.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!