Римськими шторами є рівні полотна тканини, які при підніманні утворюють горизонтальні складки, що накладаються одна на одну. На сьогоднішній день римські штори знаходяться на хвилі популярності, міцно влаштувавшись на сторінках глянцевих журналів, в інтер’єрах справжніх цінителів стилю, в строгих офісах, а також в кафе і ресторанах всіляких стилів.

Принцип дії конструкції римських штор лежить в основі простого механізму, що складається з кілець і шнурів, розташованих таким чином, що при повороті ланцюжка, тканина піднімається вгору, при цьому утворюючи рівні складки. Знизу полотно обтяжують для фіксації форми і утримання кромки в одному положенні. Складаючись, штора стягується вгору і утворює горизонтальні шари тканини, що накладаються один на одного.

Римські штори безсумнівно мають своїх прихильників, і в майбутньому далі будуть

Римська штора чудово дивиться як на звичайному вікні, так і на вікні втопленому в нішу. При виготовленні римських шторвикористовуються алюмінієві профілі двох стандартних типів та додаткові комбінації на арочні вікна. розвиватися на нашому ринку.

Замовити римські штори у Львові або купити римські штори без монтажу Ви можете у відділі продажу компанії Артіка.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!