Рулонні штори та тканинні ролети

   Оформлення вікон відіграє важливу роль в інтер’єрі нашого помешкання. Першим, на що падає погляд коли Ви заходите в кімнату – це вікно. Саме від вікон залежить домашній затишок, до якого ми всі прагнемо.

Рулонні штори або як їх ще називають – тканинні ролети (тканеві ролети) – це класика інтер’єру сучасних приміщень.

Вони дозволяють повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, а також замінити звичайні штори.

Рулонні штори – ціна

Сьогодні кількість пропонованих сонцезахисних систем настільки велика, що вибір зробити не просто. Адже декор вікна повинен бути не тільки красивим але й функціональним. Наша компанія пропонує Вам широкий вибір систем та тканин для рулонних штор, від самих простих до ексклюзивних. Ціна тканинної ролети значною мірою залежить від вибору тканини. Ми пропонуємо звичайні однотонні тканини,  широкий спектр тканин з візерунком, та різноманітні дизайнерські тканини.

  

Велика кількість кольорів і фактур тканин дозволяє рулонним шторам бути чудовою прикрасою будь-якого вікна як в квартирах, так і в офісах 

Принцип дії тканевих ролеток – полотно тканини піднімається вверх, змотуючись в рулон, від чого і назва – рулонні штори. За компактністю рулонні штори (тканеві ролети) не поступаються горизонтальним жалюзі.

Полотно рулонних штор  виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими та антибактеріальними пропитками. Крім того, вони покриваються розчином, який перешкоджає вигоранню і підвищує довговічність виробів.

Компанія “Артіка” пропонує такі системи тканинних ролеток (рулонних штор):   Ельф на вибір – з магнітною фіксацією або лісочкою, Лайт 25, Стандарт 32, Стандарт 40, Стандарт 65, Мінікасета з плоскими направляючими, Мінікасета з П-подібними направляючими, Мансардна система та інші. Для виробництва рулонних штор ми використовуємо комплектуючі польського виробника Besta та британського виробника Louvolite.

Рулонні штори діляться на декілька категорій: відкрита системакоробова система, система День-Ніч (див. розділ День-Ніч).

Системи для рулонних штор відкритого типу
Системи для рулонних штор закритого типу (з коробом або касетою)

Тканинні ролетки – один із самих простих способів оформлення вікна. Гармонійно поєднуючись з гардинами, тканинні ролети створюють теплу атмосферу в кімнаті.

Замовити рулонні штори (тканинні ролети) у Львові або купити рулонні штори без монтажу Ви можете по телефону, чи у відділі продажу нашої фірми.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!

Рейтинг: 5.0/5. З 2 голосів.
Зачекайте будь ласка...