Рулонні штори в інтер’єрі

       Оформлення вікон є одним із завершальних етапів облаштування квартири чи іншого приміщення. Саме на вікна гості звертають увагу, коли вперше заходять в кімнату. Вдале оформлення вікон є невід’ємною частиною домашнього затишку.

Рулонні штори (тканинні ролети) складаються із суцільної тканини, яка піднімається вгору та закручується в спеціальний рулон. Ці штори є дуже універсальними: вони займають мало місця та захищають кімнату від прямих сонячних променів. Штори ролети м’яко розсіюють сонячне світло завдяки цупкій тканині, яку додатково обробляють розчином проти вигорання.

Тканинні ролети мають кілька різних механізмів закручування і кріплення: відкрита система, коробова система та система День-Ніч. Рулонні штори відкритого типу складаються із полотна, яке скручується у валик та має внизу спеціальну планку для кращої фіксації штор. Закрита система відрізняється додатковими елементами – своєрідним футляром для рулона та бічними боковими планками, які відповідають за регулювання ролетів. Система “День-ніч” має 2 шари – прозорий та затемнений, які чергуються і дозволяють без зусиль регулювати освітлення.

Тканинні ролети від компанії “Артіка”

Компанія “Артіка” пропонує такі системи тканинних ролет (рулонних штор):

  • Ельф (на вибір – з магнітною фіксацією або лісочкою; Лайт 25, Стандарт 32, Стандарт 40, Стандарт 65);
  • Мінікасета з плоскими направляючими;
  • Мінікасета з П-подібними направляючими;
  • Мансардна система та інші.

Для виробництва рулонних штор ми використовуємо комплектуючі польського виробника Besta та британського виробника Louvolite. Ми гарантуємо якість та тривалу експлуатацію цього виду штор.

Ролетні штори від компанії “Артіка” чудово впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення, адже наші дизайнери запропонують вам різні дизайнерські зразу штор: однотонні, з актуальнимим принтами, комбіновані тощо. Завдяки великій кількості кольорів і фактур ці штори досі залишаються одними з найпопулярніших серед наших клієнтів. Їх обирають для оформлення вікон у квартирах, готелях, громадських закладах чи офісних приміщеннях.
Замовити тканинні ролети у місті Львів від компанії “Артіка” можна за номером телефону або у відділі продажу. Вартість залежатиме від використаного матеріалу та складності дизайну.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!