Cистеми відкритого типу – тканинні ролети та рулонні штори

  Ельф – система відкритого типу на алюмінієвому валу діаметром 19 мм, із самофіксуючим механізмом.  Для цієї системи є два варіанти фіксації нижньої планки: 1) нижня металева планка рулонної штори фіксується з допомогою магнітних фіксаторів (лише в нижньому закритому положенні штори), які кріпляться до рами вікна; 2) нижня алюмінієва планка рулонної штори фіксується з допомогою жилки (в будь-якому положенні штори).

                                                     

Система доступна в трьох кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.

Монтаж здійснюється на раму вікон та дверей. Дану систему не можна кріпити до стелі або горизонтальної поверхні.

   Лайт 25 – система відкритого типу на алюмінієвому валу діаметром 25 мм, із самофіксуючим механізмом. Таку систему можна замовити з пластиковим та металевим (хромованим) ланцюжком управління. Нижня планка алюмінієва. 

Система доступна в двох кольорах: білий та коричневий.  Монтаж здійснюється на стіну, на пройм, а також на раму вікон дверей. Дану систему не можна кріпити до стелі або горизонтальної поверхні.

 

 

    Стандарт 32, Стандарт 40, Стандарт 65 – група систем відкритого типу з діаметрамм валів 32, 40 та 65 мм; на вибір систем впливає висота та ширина виробу. Всі вали виготовлені з алюмінію і мають пази для блокування тканини з допомогою спеціальної стрічки. Нижня планка, яка використовується для таких системах виготовлена з алюмінію.

Група цих систем доступна в білому кольорі. В індивідуальному порядку за додаткову оплату можливий варіант пофарбування лише металевих системи частин в інший колір.

Монтаж здійснюється  на стіну, на пройм, на раму віконних конструкцій, а також до стелі та в троцеві частини.

В таких системах (32, 40, 65 вали) кронштейни виготовлені з металу і маскуються пластиковими боковинами.

 

 

   Пружина 32 – Система відкритого типу з пружинним механізмом для зручності управління без застосування ланцюжка. Цю систему можна використовувати для двох типів вікон: звичайних вертикальних вікон та мансардних вікон.

При застосуванні такої системи для вертикальних вікон механізм фіксує тканину в будь-якому положенні і не застосовуються гачки; у випадку мансардного вікна – механізм без самофіксації, тканина перебуває в постійній натяжці (гачки фіксації входять в комплект).

Система доступна в білому кольорі.

Також доступні два варіанти ручок – пластикова та металева.

Ознайомитись із системами закритого типу (коробові)

Замовити тканинні ролети або рулонні штори у Львові чи купити рулонні штори без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

Рулонні штори Львів; тканинні ролети Львів; тканинні ролетки Львів; замовити тканинні ролети; замовити рулонні штори; купити тканинні ролети; 

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!