Мінікасета з плоскими направляючими – закрита алюмінієва система в коробі та з плоскими направляючими. Механізм в цій системі є самофіксуючим, в будь-якому положенні тканини.

Ця система виготовляється в таких кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.

В такому варіанті системи можна використовувати практично всі види тканин для рулонних штор, окрім тканин Black Out та Dim Out – ці тканини не пропускають повітря, що в свою чергу спричинить прилипання тканини в закритій системі до скла в холодний період року або у приміщеннях з підвищеною вологістю. Компанія Артіка не гарантує якісної роботи цих тканин в даній системі. Тканини Black Out та Dim Out  можна застосувати в тій же системі, але з П-подібними направляючими або у системах відкритого типу.

 Мінікасета призначена для монтажу на раму пластикових та дерев’яних вікон зі склопакетом, проте є певні види віконних профілів (а саме штапіків), на які не можна змонтувати цю систему

  

… в цій ситуації ми пропонуємо систему Мінікасета з П-подібними направляючими. 

   Мінікасета з П-подібними направляючими – закрита алюмінієва система в коробі та з П-подібними направляючими. Механізм в цій системі є самофіксуючим, в будь-якому положенні тканини.

   П-подібна направляюча         

Ця система виготовляється в таких кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.

В такому варіанті системи можна використовувати практично всі види тканин для рулонних штор включаючи  тканини Black Out та Dim Out.

 Мінікасета з П-подібними направляючими призначена для монтажу на раму пластикових та дерев’яних вікон зі склопакетом практично усіх видів профілів, а також на рівну тверду площину.

   Мансардна система – закрита алюмінієва система в коробі та з направляючими. Пружина у цій системі підтримує тканину в постійному натягненні, завдяки чому тканина практично не провисає та відмінно виглядає на мансардному вікні.

   Ця система виготовляється в таких кольорах: білий, металік та сосна.

Є два типи направляючих: вузькі – 32 мм та широкі – 50 мм. Вузькі направляючі застосовуються лише для кутів скосу віконного профілю в діапазоні від 0° до 13,5°; широкі направляючі – універсальні і обов’язкові для систем шириною більше 1 м.

Обов’язкова умова монтажу на мансардне вікно: глибина профілю мансардного вікна не менше 45 мм.

Також для цієї системи передбачені ручки управління двох видів:

Ручка без шарніру         Ручка з шарніром     

Ознайомитись із системами відкритого типу

Замовити тканинні ролети або рулонні штори у Львові чи купити тканеві ролети без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

Тканинні ролети; рулонні штори; рулонні штори Львів; тканинні ролети Львів; мінікасета; мансардна; рулонні штори ціна; купити тканинні ролети

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!