Найпоширеніші види жалюзі

Жалюзі – одні з найпоширеніших засобів для захисту приміщення від сонячних променів. Все частіше дизайнери обирають жалюзі замість штор чи тюлів. Завдяки своїй конструкції, вони здатні пропускати повітря в кімнати та легко регулюють рівень освітлення.

Раніше жалюзі асоціювались з офісними приміщеннями та тьмяним інтер’єром, але сьогодні вони мають багато видів та стильно доповнюють різні стилі інтер’єру. Горизонтальні жалюзі є універсальними і можуть використовуватись для різних типів приміщень. Цей тип жалюзі вирізняється способом встановлення: вони кріпляться до стіни або віконної рами.

Найпопулярніші типи горизонтальних жалюзі:

  • жалюзі горизонтальні алюмінієві
  • жалюзі горизонтальні пластикові
  • жалюзі горизонтальні дерев’яні та бамбукові.

Основою жалюзі є горизонтальні пластини (їх називають ламелями), які також можуть бути трьох видів: 16 мм, 25 мм та 50 мм. Всі ламелі розташовані послідовно і переплетені спеціальним шнуром, завдяки якому конструкція піднімається та опускається. Додатково вгорі жалюзі кріпиться спеціальний короб, який захищає рулон з жалюзі від ушкоджень.

Матеріали для жалюзі

Матеріали для виготовлення жалюзі можуть бути найрізноманітнішими: тканина, дерево, алюміній, пластик чи метал. Кожен із них має свої переваги:

Тканинні жалюзі. Жалюзі з тканини кілька років підряд є одними із найпопулярніших, адже легко поєднуються з напівпрозорим тюлем та підкреслюють обраний стиль інтер’єру. Матеріал для жалюзі покривають спеціальним пиловідштовхуючим засобом, який допомагаю їм залишатись в належному стані.

Дерев’яні/бамбукові жалюзі. Горизонтальні жалюзі з дерева заслуговують особливої уваги, адже тренд на натуральні матеріали актуальний і цього року. Вони не просто відмінно впишуться в інтер’єр, а й забезпечать захист від прямих сонячних променів. Дерев’яні жалюзі не нагріваються, не вбирають пил та є найбільш екологічними з-поміж інших видів.

Алюмінієві жалюзі. Горизонтальні жалюзі з алюмінію чудово захищають приміщення від сторонніх очей, а спеціальні покриття дозволяє не нагріватися під сонячними променями. Цей матеріал, без сумніву, є найстійкішим, адже не псується навіть після тривалої експлуатації.

Пластикові жалюзі. Жалюзі з пластику вирізняються великою колірною гамою, гігієнічністю та простотою у догляді. Їх легко закріпити та відчистити від будь-яких забруднень. Часто пластикові жалюзі недооцінюють, вважаючи їх нестійкими, однак якісний пластик добре тримає форму та не втрачає привабливого вигляду. Важливою умовою встановлення пластикових жалюзі є відсутність нагрівальних приладів, інакше ламелі можуть деформуватися.

Горизонтальні жалюзі від компанії “Артіка”

Якщо ви шукаєте жалюзі горизонтальні у місті Львів, запрошуємо у відділ продажу компанії “Артіка”. Ми пропонуємо якісні та надійні горизонтальні жалюзі із різних матеріалів. Крім цього, ми пропонуємо також жалюзі К-Систем (KSystem), які відрізняються від класичних горизонтальних жалюзі типом карнизу, типом управління, та пробивом отворів в ламелі.

Вартість жалюзі залежатиме від матеріалів, які використовуються для виготовлення: ціна алюмінієвих жалюзі є найнижчою. Вартість дерев’яних, бамбукових чи пластикових жалюзі буде вищою, адже важливим фактором є надійність матеріалу та комплектація. Зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті – фахівці нашої компанії проконсультують вас та підберуть найкращий варіант для вашого приміщення.

Жалюзі горизонтальні 2
Жалюзі горизонтальні 4
Жалюзі горизонтальні
Жалюзі горизонтальні 3

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!