Жалюзі з дерева та бамбуку


Дерев’яні та бамбукові жалюзі

Горизонтальні жалюзі з дерева та бамбука – це стильне та натуральне оформлення вікон, яке підійде як для квартири, так і для заміського котеджу. Такі жалюзі є безпечними для всіх мешканців будинку та екологічно чистими. Водночас, дерев’яні жалюзі на вікна здатні стильно доповнити інтер’єр помешкання та є досить витривалими.

Бамбукові жалюзі мають переваги серед інших типів оформлення вікон:

  • просто експлуатації – бамбукові ламелі під час скручування легко змінюють своє положення, тож дозволяють плавно регулювати подачу світла;
  • бамбук як матеріал дуже легкий, тож впоратися із регулюванням їхнього положення зможуть навіть діти;
  • жалюзі з бамбука можуть мати електричний двигун та комплектування автоматикою.

Вироби з дерева сьогодні в тренді, тож стильне дерев’яне оформлення вікон освіжить інтер’єр приміщення. Дерев’яні жалюзі найчастіше мають класичну систему піднімання – за допомогою шнура ламелі змінюють положення та регулюють освітлення в приміщенні.

Жалюзі від компанії “Артіка”

Дерев’яні та бамбукові жалюзі від компанії “Артіка” допоможуть створити неповторний стиль вашого робочого простору. Жалюзі з натурального дерева та бамбука можуть мати різні кольори, тож легко поєднаються із текстилем: шторами чи тюлем.

Важливо, що дерев’яні і бамбукові ролети не покриваються жодним лаковим покриттям, тож таке віконне оформлення додасть натуральності інтер’єру. Крім того, дерев’яні жалюзі легко очищаються та є стійкими до впливу різних температур. Дерев’яні та бамбукові жалюзі компанії “Артіка” – вдалий вибір для готелів, офісних приміщень чи закладів харчування.

Якщо ви шукаєте дерев’яні та бамбукові жалюзі у місті Львів – запрошуємо у відділ продажу компанії “Артіка”. Наші фахівці проконсультують вас та допоможуть обрати найкращу модель жалюзі. Замовити жалюзі можна і за номером телефону, вказаним на сайті.

Каталог дерев’яних та бамбукових жалюзі

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!