Жалюзі вертикальні, тканинні жалюзі та жалюзі Стрінг

Види вертикальних жалюзі та їх переваги

Сьогодні жалюзі можна зустріти у різних приміщеннях: офісах, готелях, квартирах. їх обирають за функціональність та легкість в користування. Конструкція жалюзі дозволяє легко провітрювати кімнату та захищати від прямих сонячних променів.

Є два основних види жалюзі: вертикальні та горизонтальні. Вони відрізняються напрямком закріплення ламелей – у вертикальних жалюзі ламелі розміщуються вертикально одна за одною. Їхньою перевагою є легке регулювання освітлення та практичність, адже догляд за ними не потребує особливих зусиль. Ми рекомендуємо клієнтам обирати вертикальні жалюзі, якщо приміщення достатньо низьке: вертикальні ламелі візуально роблять кімнату вищою, а вікно – більшим. Ці жалюзі пасуватимуть до різних стилів та додадуть вашому інтер’єру необхідну офіційність чи, навпаки, жвавість і різноманіття.

Ми пропонуємо два види ламелей для вертикальних жалюзі: 127 мм та 89 мм. Товщина ламелей важлива при виборі жалюзі: чим ширше вікно, тим більші ламелі слід використовувати для жалюзі.

Матеріали, з яких виготовляють жалюзі

Найпопулярнішими матеріалами для виготовлення жалюзі є текстиль, дерево/бамбук, алюміній та пластик.

  • Тканинні жалюзі вдало поєднуються з шторами та тюлями, тож їх найкраще вибирати для дому. Вони легкі в експлуатації, а спеціальне протипилове покриття допомагає їм довше зберігати привабливий вигляд.
  • Дерев’яні та бамбукові жалюзі пасуватимуть до скандинавського стилю, де основний акцент – на дерев’яних елементах. Такі жалюзі є екологічно чистими та безпечними для усіх мешканців дому. Вони додадуть інтер’єру стриманої вишуканості та підкреслять ваше відчуття стилю.
  • Алюмінієві жалюзі (як і дерев’яні) заслужено вважають найбільш надійними, адже вони не прогинаються під вагою ламелей та не псуються від зовнішніх впливів.
  • Вертикальні жалюзі з пластику вирізняються легкою вагою та різноманіттям кольорів. Важливо врахувати, що пластик псується від нагрівальних приладів, отже такі жалюзі не можна встановлювати над батареєю.

Вертикальні жалюзі мають кілька способів кріплення, які дозволяють встановлювати їх у різних приміщеннях:

  1. До стелі. Так вам вдасться повністю закрити віконний отвір, однак варто зважати на висоту стелі.
  2. До віконної рами. Таке кріплення також дозволить закрити вікно від сторонніх очей, та варто зважати, що жалюзі можуть заважати відкриванню самого вікна.
  3. До стіни. Цей спосіб потребує використання кронштейнів, з допомогою яких і закріплюються жалюзі.

Переважно вертикальні жалюзі мультифактурні – на основі пластику та різних тканин. Одна модель жалюзі може поєднувати в собі кілька різних тканин чи різних відтінків одного матеріалу. Пластик – податливий матеріал, тому з нього виготовляють фігурні жалюзі ,які освіжають інтер’єр та додають йому неповторності.

Особливості та переваги жалюзі String

Компанія “Артіка” пропонує великий вибір жалюзі String – це різновид тканинних вертикальних жалюзі. Ламелі в них виконані у вигляді бахроми – звідси ще одна назва “мотузкові жалюзі”.

Жалюзі String відрізняються від класичних тканинних жалюзі відсутністю спеціальних обтяжувачів і нижнього ланцюжка. Висота таких жалюзі обмежується стандартною висотою ламелі  – 3 метри, яку можна змінити, обрізавши шнурочки до потрібного розміру. Зазвичай ці жалюзі поєднують в собі декілька кольорів, тож можуть стати яскравим акцентом будь-якого інтер’єру. Завітавши до нас, ви зможете переглянути вибір кольорів для жалюзі String.

Якщо ви шукаєте якісні вертикальні жалюзі у Львові, звертайтесь за вказаним номером телефону або у відділ продажу компанії “Артіка”. Наші дизайнери запропонують вам різні варіанти кольорів та фактур для вертикальних жалюзі.

Ціна вертикальних жалюзі залежатиме від розмірів виробу та матеріалів. Саме цей чинник може суттєво знизити вартість або навпаки – підвищити. Ми використовуємо лише найякісніші матеріали, тому ви можете бути певні у якості та довговічності жалюзі від компанії “Артіка”.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!