Жалюзі вертикальні, тканинні жалюзі та жалюзі Стрінг

Вертикальні жалюзі з тканини, пластикові вертикальні жалюзі, жалюзі Стрінг (String)

Нині важко уявити офіс без віконних жалюзі (вертикальні жалюзі), адже саме вони зможуть захистити влітку персонал та монітори комп’ютерів від палючих променів сонця або від очей перехожих, а також додадуть Вашому інтер’єру необхідну офіційність чи, навпаки, жвавість та різноманіття.

Завдяки широкому вибору матеріалів і тканин вертикальні жалюзідосить гармонійно дивляться і в житлових приміщеннях. Ми пропонуємо два види ламелей для вертикальних жалюзі: 127 мм та 89 мм.

  • каталог тканин 127 мм
  • каталог тканин 89 мм

Жалюзі  ціна (Львів)

Головним чином на вартість вертикальних жалюзі впливає матеріал (тканина). Саме цей чинник може дуже суттєво здешевити вартість або зробити зворотній процес. Нині є менш якісні аналоги тканин відомих європейських виробників, які візуально, – на перший погляд не відрізняються; проте з дотиком до матеріалу можна відчути різницю.

 Вертикальні жалюзі Стрінг (STRING), шнурові жалюзі

Жалюзі STRING – різновид тканинних вертикальних жалюзі. Ламелі в них виконані в вигляді бахроми, це шнурочні жалюзі. Жалюзі Стрінгвідрізняються від класичних тканинних жалюзі відсутністю обтяжувачів тканини і нижнього ланцюжка. Висота таких жалюзі обмежується стандартною висотою ламелі 3 метри, яку можна змінити обрізавши шнурочки. В одній жалюзі можна використати декілька кольорів ламелі.

Завітавши до нас Ви можете переглянути вибір кольорів для жалюзі String.

Замовити жалюзі вертикальні (тканинні жалюзі) у Львові або купити жалюзі вертикальні без монтажу Ви можете по телефону чи у відділі продажу нашої фірми;

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!

Поки нема рейтингу.
Зачекайте будь ласка...