гаражні ворота гаражні ворота

Види гаражних воріт у компанії “Артіка”

Безпека житлових приміщень напряму залежить від якості віконних та дверних систем. Саме тому гаражні ворота повинні бути не лише зручними, а й надійними. Одними з найпопулярніших є гаражні ворота Алютекс, які вирізняються якістю та зручністю експлуатації.

Сьогодні існує багато видів гаражних воріт, що відрізняються між собою системами розсування, зручністю в експлуатації та зовнішнім виглядом. Компанія “Артіка” пропонує виготовлення та монтаж таких видів гаражних воріт: розпашні (розсувні), підйомно-поворотні, секційні і рулонні ворота.

Розпашні ворота. Саме таку модель найчастіше обирають клієнти завдяки простоті у використанні та доступності. Складаються розпашні ворота з рами та опори, до якої кріпляться 2 листи металу. Часто вони мають додаткові невеликі дверцята для зручного входу і виходу у гараж. Перевагою таких воріт є їхній тип відкривання –  вони відчиняються назовні, не займаючи зайвого простору всередині приміщення. Розпашні ворота бувають суцільні, решітчасті та комбіновані.

Підйомно-поворотні ворота. Цей вид воріт вирізняється цілісним листом металу, яке піднімається вгору та, нахиляючись, заходить всередину. Перевагою підйомно-поворотних воріт є їхня надійність – цілісна конструкція захищає приміщення від проникнень та будь-яких механічних ушкоджень. Важливо врахувати, що ворота підніматимуться вгору, а отже зайняти весь простір до воріт не вийде.

Секційні ворота. Секційні ворота складаються кількох, горизонтально розташованих, секцій, які почергово піднімаються вгору при відкриванні воріт. Ця конструкція є однією із найзручніших, адже не займає місця зовні чи всередині приміщення. Ще однією перевагою секційних є воріт є їхня універсальність: ця конструкція може працювати з механічно (при ручному піднятті)  або автоматично.

Рулонні ворота (ролетні). Ролетні ворота, як і секційні, займають достатньо мало місця, завдяки чому є одними з найпопулярніших. Складаються вони із алюмінієвих ламелей, наповнених піною. Такий матеріал дозволяє конструкцію скручуватися у спеціальний вал вгорі воріт. Ці ворота є надійними від проникнень та стійкі до різних погодних умов. Наші клієнти обирають рулонні ворота через можливість встановити навіть у низьких приміщеннях та оснастити автоматичною системою піднімання.

Як вибрати надійні гаражні ворота?

При виборі воріт для гаражних приміщень варто врахувати, насамперед, висоту приміщення, оскільки не всі системи коректно працюватимуть у гаражі з низькою стелею. Також зауважимо, що більшість типів воріт (підйомно-поворотні, підйомно-секційні, розпашні) потребують вільного місця перед гаражем або всередині нього. Якщо приміщення стоїть впритул до тротуару або заповнене зсередини, зверніть увагу на секційні чи рулонні ворота. Окремо варто згадати про системи відкривання воріт: ми пропонуємо механічні та автоматичні гаражні ворота.

На якість гаражних воріт впливає і матеріал, з якого виготовлені гаражні ворота – досі найнадійнішим вважають метал. Він не псується при зміні погодніх умов та залишаються цілим навіть впродовж тривалої експлуатації. Всі деталі також повинні бути виконані з якісних матеріалів.  Рекомендуємо звертати увагу на ті моделі воріт, які мають антикорозійне покриття – особливо актуальним воно буде в період підвищеної вологості.

Якщо ви шукаєте, де купити гаражні ворота у Львові, звертайтесь у відділ продажу компанії “Артіка”. Наші фахівці проконсультують та допоможуть обрати найкращу модель для вашого приміщення.