Балконні маркізи (маркізи з падаючим ліктем) ідеально підходять для затінювання маленьких балконів, вікон і терас.

Вони привертають увагу не лише своїм елегантним зовнішнім виглядом, але і вигідним співвідношенням ціна-комфорт.

Надійна механіка,  яка не вимагає обслуговування і використання якісних матеріалів гарантують міцність і довговічність конструкції.

 

Оскільки балконна маркіза встановлюється зовні – вона не займає корисний простір балкону, не перешкоджає проникненню повітря в приміщення і при цьому захищає від спеки.

Пороцес управління балконними маркізами може бути повністю автоматизований, при цьому вони самостійно закриватимуться і відкриватимуться залежно від часу доби і сонячної активності.

Балконні маркізи виготовляються з легких, але в той же час витривалих матеріалів, які не схильні до вигорання. Для каркасів використовується алюміній: такі каркаси міцні, легкі та зручні в обслуговуванні.

Завдяки достатньо сильному натягненню, тканина маркізи менш схильна до дії опадів. Залежно від положення сонця, можна легко відрегулювати кут затемнення.

Балконні маркізи – ціна

Серед усіх видів маркіз, балконні мають найнижчу вартість завдяки своїй простій конструкції. В цьому і є їхня певна перевага. Якщо у Вас не має потреби затінювати велику площу, Ви можете обрати цей бюджетний, але вдалий варіант.

Монтаж маркізи проводиться кваліфікованими працівниками компанії Артіка. Кожен клієнт отримує гарантію на виріб.

Замовити балконні маркізи у Львові або купити маркізи без монтажу Ви можете у відділі продажу фірми Артіка.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!