Особливості поверхні Рефлексол та її переваги

Рефлексола – це високоефективна сонцезахисна систем, популярність яких стрімко зростає. Рефлексола – застосовують для затінення великих віконних прорізів, балконів, веранд або терас, як зовні, так і всередині приміщень.

Спеціальна поверхня Рефлексол допоможе вберегти квартиру від прямих сонячних променів та нагрівання. Вона застосовується на вертикальних поверхнях вікон та вітрин. Завдяки системі Рефлексол ви зможете постійно втримувати комфортну температуру в приміщенні. Обмежити проникнення світла допомагають різні фактури, які використовують у виробах. Полотна регулюють кількість попадання світла, тепла та шуму в приміщення. Такі вироби можна використати з ціллю повного затемнення приміщення – наприклад, для реалізації домашнього кінотеатру.

Рефлексоли від компанії “Артіка”

Ми дбаємо про комфорт вашої оселі та пропонуємо лише найякісніші моделі. Звернувшись за вказаним номером телефону або у відділ продажу компанії, ви отримаєте детальну консультацію щодо моделей рефлексол та способів установки. Ми допоможемо визначити найкомфортніший тип та установимо його.

Якщо у вашій домівці є великі панорамні або скошені вікна – зверніть увагу на даний тип виробів. Вони не просто захищатимуть від сонця, а й стануть стильним доповнення зовнішнього вигляду будинку.

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!