Москітні сітки – зручний та надійний захист від набридливих комах у теплу пору. Вони дозволять провітрювати приміщення без будь-якого дискомфорту. Конструкція всіх москітних сіток містить в собі алюмінієвий профіль та склопластикову сітку. Варто зауважити, що можна замовити москітні сітки не лише на вікна, але й на двері.  

Для вибору надійних москітних сіток слід врахувати розмір вікон та матеріал, з якого його виготовлено. Аби визначити оптимальний розмір москітної сітки для вікон (чи дверей), необхідно виміряти внутрішню довжину та ширину віконного отвору.

Розумно підібраний колір полотна та розмір вічка роблять сітку непроникною для комах, і водночас практично невидимою як всередині, так і зовні. Москітні сітки захищають від проникнення не тільки комарів, але й великих комах. Якщо ви встановите на свої вікна москітні сітки, то забезпечите потрапляння свіжого повітря і зможете спокійно відпочивати у своєму помешканні.

Москітні сітки від компанії “Артіка”

Сьогодні антимоскітні сітки – невід’ємна частина сучасного вікна. Всі конструкції і профілі з яких ми виготовляємо москітні сітки – алюмінієві. Компанія “Артіка” пропонує три види  москітних сіток на вікна:

  • Рамочні москітні сітки. Такий тип москітних сіток вважається класичним і найпростішим в установці, яка здійснюється з допомогою спеціальної поличку напряму до віконної рами.
  • Ролетні москітні сітки (рулонні москітні сітки). Ці сітки відрізняються наявністю пружинного механізму, в який закручується сітка. Регулювання рулонної москітної сітки відбувається з допомогою спеціального шнура чи ручки.
  • Москітна сітка плісе. Вона має розсувну конструкцію та щільно фіксується до віконної рами.

Дверні москітні сітки – на вхідні чи балконі двері є також трьох типів: на петлях, на рамі та на магнітах, відповідно до способів кріплення. В першому випадку, сітку фіксують до дверей за допомогою алюмінієвих петель. Рамкові сітка кріпиться напряму до дверної рами та повністю повторює форму дверей.  Магнітні фіксатори не так давно використовують для кріплення москітних сіток, однак вони дуже надійні та дозволяють легко відкривати/закривати двері, залишаючи лише сітку.

Рамочні москітні сітки є найбільш універсальними, адже їх можна встановити на всі типи пластикових вікон. Окрім того, вони надійно захищатимуть вікна з алюмінію та дерев’яні вікна старого зразка.

Замовити москітні сітки у Львові чи купити антимоскітні сітки без монтажу можна за вказаним номером телефону або у відділі продажу компанії Артіка. Звертайтесь до нас і ми захистимо Вас від настирливих комах та запропонуємо якісні москітні сітки за помірною ціною!

 

Додаткові статті про москітні сітки:

Впишіть Ваші контактні дані для отримання цінової політики товару, який вам сподобався!