Для чого потрібні москітні сітки?

З приходом тепла власники помешкань змушені боротися із комахами чи пухом дерев, які летять у відчинені вікна чи балконні двері. Позбутися їх дуже просто – достатньо встановити москітну сітку на двері квартири.

Москітні сітки мають багато переваг та користуються все більшою популярністю з року в рік. Перш за все, москітні сітки необхідні власникам незасклених балконів, адже допомагають захистити помешкання від комах влітку. Водночас, їх щільно закріплюють до дверної рами, що дозволяє створити додаткові двері. Дверні москітні сітки відрізняються від віконних своєю конструкцією – завдяки розсувним конструкціям ви зможете відчиняти/зачиняти двері без будь-яких зусиль.

Дверні москітні сітки від компанії “Артіка”

Москітні сітки бувають трьох видів: рулонна, рамна і штокова. Рулонна сітка вирізняється наявністю додаткового короба, всередину якого закручується при підніманні. Для зручнішого користування рулонна сітка обладнана спеціальною ручкою-фіксатором. Рамна сітка має в комплектації металеву рамку, за допомогою якої кріпиться до вікон чи дверей. Вони не скручується, а статично закриває весь дверний проріз. Штокова сітка має схожу конструкцію з рамною, однак її фіксують не зовні, а всередині рами.

Дверні москітні сітки традиційно мають три способи кріплень:

  • Дверна сітка на петлях. Цей вид москітних сіток фіксують в закритому положенні з зовнішньої сторони рами за допомогою спеціальних петель. Вони актуальні для дверей, які ви будете часто відкривати, адже мають спеціальний фіксатор і відкриваються назовні. Дверні сітки на петлях є одними з найпопулярніших – вони легкі, зручні в експлуатації та не потребують особливого догляду. Ці сітки легко можна зняти та очистити від бруду.
  • Дверна сітка на рамі. На відміну від попереднього типу, ці москітні сітки закріплюють на власній рамі. Цей варіант буде доречним для приміщень, де є потреба закрити порожній дверний проріз. Дверні сітки на рамі є надійним захистом і установлюються тоді, коли конструкція дверей не дозволяє прикріпити її додатковими петлями.
  • Дверна сітка на магнітах. Такий спосіб кріплення використовують зовсім недавно, однак він є одним з найуніверсальніших, адже москітна сітка кріпиться до дверної рами за допомогою магнітів. Вони дозволяють відчиняти та зачиняти двері з сіткою без додаткових зусиль. Спосіб встановлення є простим, тож закріпити її зможе навіть власник квартири. Сітка на магнітах має в комплектації клейкі стрічки та поздовжні магніти.

Спосіб кріплення варто вибирати відповідно до типу дверей, адже вони всі є надійними та зручними в експлуатації. Залежно від наявності/відсутності дверної ручки, величини дверей та можливості закріпити сітку з зовнішнього боку, ми підберемо вам якісні москітні сітки на петлях, рамах чи магнітах.

Компанія “Артіка” пропонує великий вибір москітних сіток із спеціального алюмінієвого профілю, який надійно захистить двері вашої квартири.  Наші фахівці проконсультують вас та забезпечать монтаж обраної сітки. Аби дізнатися більше про види дверних москітних сіток та їхню вартість, зверніться за вказаним номером телефону або у відділ продажу компанії “Артіка”.